FC Háje » Mladší žáci B – Sokol Kolovraty – 8:2 (5:1)

Sokol Kolovraty - Mladší žáci pro sezónu 2021/2022 | Facebook

Sokol Kolovraty - pražský fotbalový klub

A-tým: Sokol Kolovraty – TJ Nespeky 2:4 (0:2) – TJ Sokol Nespeky

Muži A Kolovraty si odvezli šest banánů | SK Ďáblice

Zahodil tři šance, pak Gračko odstartoval uragán. Kolovraty daly tři góly  za šest minut! | Pražský fotbalový svaz
Zahodil tři šance, pak Gračko odstartoval uragán. Kolovraty daly tři góly za šest minut! | Pražský fotbalový svaz

TJ Sokol Cholupice - Sokol Kolovraty 5:2 | TJ SOKOL CHOLUPICE, z.s.

Kolovraty, Královice, Uhříněves a Hostivař: Zhodnocení podzimní části  Pražská teplárenská přeboru, díl první | Pražský fotbalový svaz
Kolovraty, Královice, Uhříněves a Hostivař: Zhodnocení podzimní části Pražská teplárenská přeboru, díl první | Pražský fotbalový svaz

kolovraty fotbal | ČtiDoma.cz

Sokol Kolovraty - Kolovraty - Lipany

Sokol Kolovraty | Facebook

Těžká výzva na Kolovratech - SK TŘEBORADICE

Statistiky 12. kola přeboru: 11 branek v Kolovratech, čtyři penalty, ale  jen dvě proměněné | Pražský fotbalový svaz
Statistiky 12. kola přeboru: 11 branek v Kolovratech, čtyři penalty, ale jen dvě proměněné | Pražský fotbalový svaz

Sázava po zimním soustředění dokázala porazit Kolovraty. Švec nastřílel  hattrick - Kutnohorský deník
Sázava po zimním soustředění dokázala porazit Kolovraty. Švec nastřílel hattrick - Kutnohorský deník

Sokol Kolovraty - Mladší přípravka (U9) 12:15

Přední Kopanina je ve finále poháru. Porazila Kolovraty, čeká jí Újezd P4.

Zkušenost zvítězila nad mládím: Sokol Kolovraty – Vyšehrad 3:1 | FC Slavoj  Vyšehrad
Zkušenost zvítězila nad mládím: Sokol Kolovraty – Vyšehrad 3:1 | FC Slavoj Vyšehrad

Kolovraty se valí I. A třídou bez porážky. Mít jiný cíl než postup, byli  bychom alibisté, říká Slezáček | Pražský fotbalový svaz
Kolovraty se valí I. A třídou bez porážky. Mít jiný cíl než postup, byli bychom alibisté, říká Slezáček | Pražský fotbalový svaz

Fotbal: Kolovraty - zprávy

Druhá porážka v řadě. Po Admiře nestačila Kopanina doma na Kolovraty.